Πραγματοποιείται αυτή την ώρα στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδή η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής Κατηγορίας.
Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, που συμμετέχουν οι ομάδες της Στερεάς Ελλάδας και φυσικά ο πρωταθλητής Ευρυτανίας κάνοντας πρεμιέρα εντός με τον Ολυμπιακό Βόλου έχει ως εξής:
1η αγωνιστική |
||
Οπούντιος Μαρτίνου |
– |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
Θήβα |
– |
ΑΟ Σελλάνων |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
– |
Ολυμπιακός Βόλου |
Νίκη Βόλου |
– |
Ρήγας Φεραίος |
Διγενής Νεοχωρίου |
– |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
ΝΠΣ Βόλος |
– |
Αστέρας Ιτέας |
Ρεπό: |
ΓΣ Αλμυρός |
|
2η αγωνιστική |
||
ΓΣ Αλμυρός |
– |
Οπούντιος Μαρτίνου |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
– |
Θήβα |
ΑΟ Σελλάνων |
– |
Νίκη Βόλου |
Ολυμπιακός Βόλου |
– |
Διγενής Νεοχωρίου |
Ρήγας Φεραίος |
– |
ΝΠΣ Βόλος |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
– |
Αστέρας Ιτέας |
Ρεπό: |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
|
3η αγωνιστική |
||
Οπούντιος Μαρτίνου |
– |
Θήβα |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
– |
ΓΣ Αλμυρός |
Νίκη Βόλου |
– |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
ΝΠΣ Βόλος |
– |
ΑΟ Σελλάνων |
Αστέρας Ιτέας |
– |
Ολυμπιακός Βόλου |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
– |
Ρήγας Φεραίος |
Ρεπό: |
Διγενής Νεοχωρίου |
|
4η αγωνιστική |
||
ΑΠΟΚ Βελούχι |
– |
Οπούντιος Μαρτίνου |
Θήβα |
– |
Νίκη Βόλου |
ΓΣ Αλμυρός |
– |
Διγενής Νεοχωρίου |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
– |
ΝΠΣ Βόλος |
ΑΟ Σελλάνων |
– |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
Ολυμπιακός Βόλου |
– |
Ρήγας Φεραίος |
Ρεπό: |
Αστέρας Ιτέας |
|
5η αγωνιστική |
||
Οπούντιος Μαρτίνου |
– |
Νίκη Βόλου |
Διγενής Νεοχωρίου |
– |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
ΝΠΣ Βόλος |
– |
Θήβα |
Αστέρας Ιτέας |
– |
ΓΣ Αλμυρός |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
– |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
Ολυμπιακός Βόλου |
– |
ΑΟ Σελλάνων |
Ρεπό: |
Ρήγας Φεραίος |
|
6η αγωνιστική |
||
Διγενής Νεοχωρίου |
– |
Οπούντιος Μαρτίνου |
Νίκη Βόλου |
– |
ΝΠΣ Βόλος |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
– |
Αστέρας Ιτέας |
Θήβα |
– |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
ΓΣ Αλμυρός |
– |
Ρήγας Φεραίος |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
– |
Ολυμπιακός Βόλου |
Ρεπό: |
ΑΟ Σελλάνων |
|
7η αγωνιστική |
||
Οπούντιος Μαρτίνου |
– |
ΝΠΣ Βόλος |
Αστέρας Ιτέας |
– |
Διγενής Νεοχωρίου |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
– |
Νίκη Βόλου |
Ρήγας Φεραίος |
– |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
Ολυμπιακός Βόλου |
– |
Θήβα |
ΑΟ Σελλάνων |
– |
ΓΣ Αλμυρός |
Ρεπό: |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
|
8η αγωνιστική |
||
Αστέρας Ιτέας |
– |
Οπούντιος Μαρτίνου |
ΝΠΣ Βόλος |
– |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
Διγενής Νεοχωρίου |
– |
Ρήγας Φεραίος |
Νίκη Βόλου |
– |
Ολυμπιακός Βόλου |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
– |
ΑΟ Σελλάνων |
– |
||
ΓΣ Αλμυρός |
– |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
Ρεπό: |
Θήβα |
|
9η αγωνιστική |
||
Οπούντιος Μαρτίνου |
– |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
Ρήγας Φεραίος |
– |
Αστέρας Ιτέας |
Ολυμπιακός Βόλου |
– |
ΝΠΣ Βόλος |
ΑΟ Σελλάνων |
– |
Διγενής Νεοχωρίου |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
– |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
Θήβα |
– |
ΓΣ Αλμυρός |
Ρεπό: |
Νίκη Βόλου |
|
10η αγωνιστική |
||
Ρήγας Φεραίος |
– |
Οπούντιος Μαρτίνου |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
– |
Ολυμπιακός Βόλου |
Αστέρας Ιτέας |
– |
ΑΟ Σελλάνων |
Διγενής Νεοχωρίου |
– |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
Νίκη Βόλου |
– |
ΓΣ Αλμυρός |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
– |
Θήβα |
Ρεπό: |
ΝΠΣ Βόλος |
|
11η αγωνιστική |
||
Οπούντιος Μαρτίνου |
– |
Ολυμπιακός Βόλου |
ΑΟ Σελλάνων |
– |
Ρήγας Φεραίος |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
– |
Αστέρας Ιτέας |
ΓΣ Αλμυρός |
– |
ΝΠΣ Βόλος |
Θήβα |
– |
Διγενής Νεοχωρίου |
Νίκη Βόλου |
– |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
Ρεπό: |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
|
12η αγωνιστική |
||
ΑΟ Σελλάνων |
– |
Οπούντιος Μαρτίνου |
Ρήγας Φεραίος |
– |
Αχιλλέας Φαρσάλων |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
– |
ΓΣ Αλμυρός |
Αστέρας Ιτέας |
– |
Θήβα |
ΝΠΣ Βόλος |
– |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
Διγενής Νεοχωρίου |
– |
Νίκη Βόλου |
Ρεπό: |
Ολυμπιακός Βόλου |
|
13η αγωνιστική |
||
– |
||
Αχιλλέας Φαρσάλων |
– |
ΑΟ Σελλάνων |
ΓΣ Αλμυρός |
– |
Ολυμπιακός Βόλου |
Θήβα |
– |
Ρήγας Φεραίος |
ΑΠΟΚ Βελούχι |
– |
Αμβρυσσέας Διστόμου |
Νίκη Βόλου |
– |
Αστέρας Ιτέας |
ΝΠΣ Βόλος |
– |
Διγενής Νεοχωρίου |
Ρεπό: |
Οπούντιος Μαρτίνου |
πηγή: speaker.gr